Výběr půjčky:

Topfinanc.cz

Půjčka do 150000 Kč

Nebankovní půjčka s doložením příjmu až do 150000 Kč. Bez registru a s možností předčasného splacení.

Chci půjčit
Pujckavkapse.cz

Půjčka do 5000 Kč

Rychlá půjčka do 5000 Kč až na 31 dní. Vyřízení online. Vyplacení ihned na bankovní účet.

Chci půjčit
Nebankovni-hypoteka.com

Nebankovní hypotéky

Konsolidace půjček a neúčelové půjčky se zástavou nemovitostí. Půjčka bez dokládání příjmů s výhodným úrokem.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Základní

Banka Vám odmítla půjčit například kvůli negativnímu záznamu v registrech dlužníků? Stále ještě máte možnost využít nebankovních půjček, které jsou dostupné i pro „problémové klienty“. Nebankovní půjčka pro problémové klienty umožňuje získat až 80000 Kč i pro klienty, kteří byli například bankovou označeni jako problémový klient z důvodu negativního záznamu v registrech dlužníků.

V nebankovním trhu půjček existuje hned několik produktů, které jsou dostupné i pro problémové klienty. Jedná se například o krátkodobé půjčky do výplaty, kde klient nemusí dokládat příjem a vše je navíc vyřízeno během pár minut. Dalším typem jsou nebankovní úvěry pro zaměstnance a podnikatele nebo nebankovní hypotéky.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty až 80000 Kč

Nebankovní půjčka pro problémové klienty do 80000 Kč je určena pro zaměstnance a podnikatele s doložitelným příjmem. Půjčka je velice benevolentní k záznamu v registrech, a proto je dostupná širšímu okruhu klientů. Jestliže máte problém například s registry nebo jinak sníženou bonitou, pak můžete i Vy o tuto půjčku zažádat přes internet.

Sjednání nebankovní půjčky pro problémové klienty lze i online. Na internetových stránkách je k tomu určena krátká žádost v podobě online formuláře, jejíž vyplnění trvá jen pár minut. Následně probíhá posouzení a ve výsledku jsou Vám nabídnuty schválené kalkulace půjček. Vybrat si tak můžete často i z více nabídek takovou, která Vám nejvíce vyhovuje.

Postup vyřízení půjčky

  1. Vyberte si typ a výši půjčky
  2. Doplňte své osobní údaje a odešlete
  3. Odešlete a vyčkejte na telefonát od operátora
  4. Vyberte si z nabídky schválených půjček
  5. Peníze jsou Vám na účet převedeny do 24 hodin

Proč půjčky z naší nabídky?

  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Vyřizujeme žádosti po celé ČR
  • Bez kontroly registrů
  • Bez ručitele a zástavy
  • Vyplacení do 24 hodin

Typy půjček

Rychlá půjčka do 5000 Kč

Potřebujete malou půjčku jen na pár dní? Pak můžete vyzkoušet jednoduché a rychlé půjčky přes internet, kde vše vyřídíte bez nutnosti osobní schůzky a bez dokládání příjmů. Peníze navíc můžete obdržet na účet už do 60 minut.

Půjčka pro zaměstnance

Máte-li příjem ze zaměstnání, pak jsou tu pro Vás půjčky pro zaměstnance, kde si můžete vypůjčit až 80000 Kč bez registru a zástavy. O půjčku s doložením příjmu si můžete zažádat online. V případě schválené půjčky jsou peníze převáděny na účet do 24 hodin.

Půjčka pro podnikatele

Potřebujete peníze při podnikání? Mohou Vám pomoci nebankovní půjčky pro podnikatele, kde si můžete vypůjčit až 150000 Kč v podobě účelové nebo neúčelové nebankovní půjčky. Půjčky do 30000 Kč jsou bez nutnosti dokládat daňové přiznání.