Výběr půjčky:

Topfinanc.cz

Půjčka do 150000 Kč

Nebankovní půjčka s doložením příjmu až do 150000 Kč. Bez registru a s možností předčasného splacení.

Chci půjčit
Pujckavkapse.cz

Půjčka do 5000 Kč

Rychlá půjčka do 5000 Kč až na 31 dní. Vyřízení online. Vyplacení ihned na bankovní účet.

Chci půjčit
Nebankovni-hypoteka.com

Nebankovní hypotéky

Konsolidace půjček a neúčelové půjčky se zástavou nemovitostí. Půjčka bez dokládání příjmů s výhodným úrokem.

Chci půjčit

Půjčky bez doložení příjmu

Základní

Jestliže z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete dokládat příjem, pak můžete využít některou z nabídek nebankovních půjček. Půjčky bez doložení příjmu nabízí možnost získat například rychlou půjčku do hodiny na účet nebo půjčky vyšších finančních částek, které jsou jištěny nemovitostí.

Potřebujete peníze ještě dnes? Pak je jednou s možností půjčka bez doložení příjmu do 5000 Kč. Tuto půjčku si můžete vyřídit snadno přes internet do několika málo minut. Vyřízení půjčky probíhá přes online žádost, kde stačí vyplnit pár osobních údajů a krátce po odeslání je žádost posouzena. V případě schválení jsou peníze i bez dokládání příjmu převedeny žadateli na účet.

Potřebujete-li větší půjčku, pak jsou Vám k dispozici nebankovní půjčky bez doložení příjmu se zajištěním nemovitostí. Majitelé nemovitostí tak mají možnost využít výhodnější nebankovních půjček, které mohou využít například pro konsolidaci stávajících závazků. Při vyřizování nebankovní hypotéky není potřeba doložení příjmu.

Snadné vyřízení půjčky bez doložení příjmu

Zažádat si o půjčku bez doložení příjmu je snadné. Půjčky bez doložení příjmu si lze sjednat pomocí internetu. Stačí vyplnit online žádost, kde je potřeba uvést pár osobních údajů, dále vybrat výši půjčky a dobu splácení. Získat tak můžete hned několik nabídek, ze kterých si můžete vybrat tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Peníze jsou vypláceny převodem na účet nebo v hotovosti podle typů půjčky.

Půjčky bez doložení příjmu lze získat i za několik málo minut! Například krátkodobé online půjčky do výplaty Vám nabízí možnost získat až 5000 Kč bez papírování a dlouhého čekání. Bez dokládání příjmu tak můžete mít peníze na účtu třeba už do hodiny. Půjčka Vám pomůže financovat například Vaše nečekané výdaje.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Základní

Banka Vám odmítla půjčit například kvůli negativnímu záznamu v registrech dlužníků? Stále ještě máte možnost využít nebankovních půjček, které jsou dostupné i pro „problémové klienty“. Nebankovní půjčka pro problémové klienty umožňuje získat až 80000 Kč i pro klienty, kteří byli například bankovou označeni jako problémový klient z důvodu negativního záznamu v registrech dlužníků.

V nebankovním trhu půjček existuje hned několik produktů, které jsou dostupné i pro problémové klienty. Jedná se například o krátkodobé půjčky do výplaty, kde klient nemusí dokládat příjem a vše je navíc vyřízeno během pár minut. Dalším typem jsou nebankovní úvěry pro zaměstnance a podnikatele nebo nebankovní hypotéky.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty až 80000 Kč

Nebankovní půjčka pro problémové klienty do 80000 Kč je určena pro zaměstnance a podnikatele s doložitelným příjmem. Půjčka je velice benevolentní k záznamu v registrech, a proto je dostupná širšímu okruhu klientů. Jestliže máte problém například s registry nebo jinak sníženou bonitou, pak můžete i Vy o tuto půjčku zažádat přes internet.

Sjednání nebankovní půjčky pro problémové klienty lze i online. Na internetových stránkách je k tomu určena krátká žádost v podobě online formuláře, jejíž vyplnění trvá jen pár minut. Následně probíhá posouzení a ve výsledku jsou Vám nabídnuty schválené kalkulace půjček. Vybrat si tak můžete často i z více nabídek takovou, která Vám nejvíce vyhovuje.

Postup vyřízení půjčky

  1. Vyberte si typ a výši půjčky
  2. Doplňte své osobní údaje a odešlete
  3. Odešlete a vyčkejte na telefonát od operátora
  4. Vyberte si z nabídky schválených půjček
  5. Peníze jsou Vám na účet převedeny do 24 hodin

Proč půjčky z naší nabídky?

  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Vyřizujeme žádosti po celé ČR
  • Bez kontroly registrů
  • Bez ručitele a zástavy
  • Vyplacení do 24 hodin

Typy půjček

Rychlá půjčka do 5000 Kč

Potřebujete malou půjčku jen na pár dní? Pak můžete vyzkoušet jednoduché a rychlé půjčky přes internet, kde vše vyřídíte bez nutnosti osobní schůzky a bez dokládání příjmů. Peníze navíc můžete obdržet na účet už do 60 minut.

Půjčka pro zaměstnance

Máte-li příjem ze zaměstnání, pak jsou tu pro Vás půjčky pro zaměstnance, kde si můžete vypůjčit až 80000 Kč bez registru a zástavy. O půjčku s doložením příjmu si můžete zažádat online. V případě schválené půjčky jsou peníze převáděny na účet do 24 hodin.

Půjčka pro podnikatele

Potřebujete peníze při podnikání? Mohou Vám pomoci nebankovní půjčky pro podnikatele, kde si můžete vypůjčit až 150000 Kč v podobě účelové nebo neúčelové nebankovní půjčky. Půjčky do 30000 Kč jsou bez nutnosti dokládat daňové přiznání.